Pasyvaus namo vystytojų Lietuvoje daugėja!

IMG_1443Balandžio 6-9 dienomis vykusioje parodoje “Statyba 2017” Klaipėdoje, Nacionalinė pasyvaus namo asociacija vykdė pasyvaus namo vystytojo mokymus. Pirmieji kvalifikuoti pasyvaus namo mokymai vakarų Lietuvoje susilaukė dalyvių pripažinimo.

Pasyvaus namo vystytojo mokymai – tai intensyvūs dviejų dienų kursai, skirti pastatų vystytojams, rangovams, statybininkams, techniniams prižiūrėtojams, projektų vadovams, brokeriams ir t.t. – visiems susijusiems su statybų procesu. Tai ne tik energiškai efektyvios statybos teoriniai pradmenys, bet ir praktiniai patarimai: svarbios vietos, kur ir į ką būtina atkreipti dėmesį.

“Šie mokymai tinka net ir tiems, kurie nedirba statybų sektoriuje, bet planuoja statyti savo namus ir domisi šia sritimi. Rinkoje kiekvienas gamintojas ar medžiagų tiekėjas yra linkęs šviesti visuomenę ir pasakoti apie savo sprendimus, todėl tos informacijos užsakovui yra labai daug. Pasyvaus namo vystytojo mokymai padeda susisteminti informaciją ir suvokti tam tikrų statybos komponentų svarbą,” – komentuoja Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos direktorius Aidas Vaičiulis.

Per dvi mokymų dienas:
– buvo apmokyti 8 dalyviai;
– išdėstyta net 600 puslapių medžiagos;
– atliktos 4 praktinės užduotys;
– Apžvelgta 10 skirtingų temų;

Sekite mūsų naujienas. Apie artimiausius mokymus pranešime savo tinklalapyje. Arba rašykite mums: info@pasyvuspastatai.lt

IMG_1442 IMG_1443